Fiat PZM-LUBLIN LUBLIN Fiat PZM-LUBLIN LUBLIN
   
Dostawcze  
 
    www.fiat.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Usługi finansowe

Usługi posprzedażneUsługi finansowe


Fiat Bank - zawsze po drodze

Wybierz kredyt lub leasing najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb. Elastyczne finansowanie pojazdu możliwe jest dzięki współpracy w Grupie Fiat firm Fiat Bank i Fidis Leasing. Korzystając ze wsparcia kapitałowego Grupy, firmy te zapewniają najwyższej jakości serwis finansowy.

Teraz możesz wybrać spośród rożnych typów finansowania: kredyt lub leasing w kilku opcjach. Z myślą o Twoich indywidualnych potrzebach tradycyjnemu leasingowi nadaliśmy zupełnie nowe formy. Porównaj pakiety leasingowe Fidis Leasing, sprawdź najlepszą ofertę. Możesz też zdecydować się na ofertę kredytową w Fiat Banku.

Atutem finansowania zakupu samochodu w Fiat Banku i Fidis Leasing jest minimum formalności oraz uproszczone procedury kredytowe i leasingowe.


FIAT BANK - ZAWSZE PO DRODZE

Fiat Bank jest częścią Grupy FIAT w Polsce. Dzięki ścisłej współpracy z Fiat Auto Poland oferuje produkty w pełni dopasowane do potrzeb Klientów.

Bank specjalizuje się w kredytowaniu nowych i używanych samochodów. Z kredytów skorzystało już ponad 360 tys. Klientów, spośród których wielu wraca, korzystając z kolejnego finansowania.

Fiat Bank niejednokrotnie został doceniony zarówno przez Klientów, jak i przez dziennikarzy finansowych. W ofercie Banku znajduje się bardzo szeroki wachlarz promocji kredytowych, przygotowanych z myślą o różnych grupach Klientów. Wystarczy skalkulować, która z ofert jest najkorzystniejsza i można wyjechać z salonu nowym samochodem. Jest to możliwe, ponieważ w finansowaniu Fiat Banku minimalna wpłata własna już od 0% wartości kredytowanego samochodu. Dodatkowo Klient ma możliwość finansowania: ubezpieczenia spłaty kredytu Bezpieczny Kredyt, ubezpieczeń GAP i RTI, ubezpieczeń komunikacyjnych, wyposażenia dodatkowego samochodu, opłaty przygotowawczej i pakietu przeglądów okresowych.

Więcej szczegółów na www.fiatbank.pl pod numerem telefonu Biura Obsługi Klienta Fiat Bank: (0-22) 607 49 90 oraz w Salonach Dealerskich.


KREDYT STANDARDOWY

Standardowe oprocentowanie kredytów.

Oprocentowanie
Tabela oprocentowania - kredyt standardowy
Okres kredytu: 6-12 13-24 25-36 37-96
Rodzaj
samochodu
Wiek
samochodu
Nowe, używane do 1 roku 8,99% 9,99% 10,99% 11,99%
Używane od 1 roku do 4 lat 10,49% 11,49% 11,99% 12,49%
Używane powyżej 4 lat 12,99% 13,99% 13,99% 14,99%

LEASING

Fidis Leasing istnieje na polskim rynku od 1999 roku, czerpiąc wzorce z ponad stuletniej tradycji Grupy Fiat. Dzięki doświadczeniu i stałej pracy nad jakością świadczonych usług zaufało mu już ponad 20 tysięcy Klientów.
Indywidualne i elastyczne podejście oraz dotychczasowe doświadczenia umożliwiają spółce dostosowanie oferty do potrzeb każdego Klienta, uwzględniając specyfikę prowadzonej przez niego działalności. Spółka oferuje leasing operacyjny na okres od 23 do 59 miesięcy z minimalnym czynszem inicjalnym już od 0%. W Fidis Leasing istnieje możliwość wliczenia ubezpieczenia samochodu AC/OC/NW ubezpieczeń spłaty leasingu Bezpieczny Kredyt oraz Ubezpieczeń GAP i RTI w miesięczne raty leasingowe. W każdym momencie trwania umowy Klient może przełożyć miesięczną spłatę raty leasingowej bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów - suma spłat i odsetek pozostaje na pierwotnym poziomie. Rata zostaje przesunięta na koniec okresu leasingowania. Możliwość elastycznej spłaty jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą mieć większą kontrolę nad środkami płatniczymi.


 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies